| IGET ONE Flavours | Blackberry Cherry Pomegranate, Blackberry Ice, Blueberry Ice, Cherry Monster, Cherry Pomegranate, Chup@ Chups Blackberry, Chup@ Chups Cherry, Chup@ Chups Grape, Chup@ Chups Strawberry, Grape Ice, Kiwi Pineapple, lueberry Raspberry, Mixed Berry Ice, Mountain Spring Mint Ice, Raspberry Grape Ice, Strawberry, Strawberry Kiwi Ice, Strawberry Pomegranate Ice, Strawberry Raspberry, Strawberry Watermelon Ice, Tropical Orange Monster |
|---|
10 PCS – IGET One 12000 Puffs
$700.00 Original price was: $700.00.$569.00Current price is: $569.00.
This is 1 × IGET One 12000 Puffs unit:
| Brand | IGET |
| Puff Count | Up to 12,000 (Regular Mode) / 9,000 (Turbo Mode) |
| Nicotine Strength | 5% (50mg) |
| E-Liquid Capacity | 18 ml |
| Battery | 2700mAh (pre-charged, non-rechargeable) |
| Coil | 0.6 Ω Dual Mesh Coil |
| Display | LED Screen |
| Net Weight | 118.9g |
3 reviews for 10 PCS – IGET One 12000 Puffs
Add a review Cancel reply
Related products
IGET Bar Pro 10000 Puffs
Rated 5.00 out of 5
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
$519.00
-23%
Massive Sale 70%
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
-15%
IGET ONE 12000
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
Massive Sale 70%
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
IGET ONE 12000
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
$1,149.00
-11%
Massive Sale 70%
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
-11%
Iget Bar 3500 Puffs
Rated 4.00 out of 5
You have to purchase minimum 1 units to buy this product
-16%
Massive Sale 70%
You have to purchase minimum 1 units to buy this product



Oliver Hayes (store manager) –
I’ve ordered twice already and both times everything arrived on time. Great flavours and very reliable store.
Noah Mitchell (store manager) –
Best place I’ve found online for IGET vapes. Good prices, authentic products, and excellent service.
Ethan Brooks (store manager) –
The vape itself is great and the flavour is really good. My order took a little longer to arrive than expected, but customer support responded quickly and helped track it. Overall still a good experience.