-23%
RELX MagicGo 8000 Puffs – Pack 5 items
Original price was: $299.00.$230.00Current price is: $230.00.
| Product specifications | |
|---|---|
| Puff Count | Up to 8000 |
| Atomizer | Dual Mesh |
| Capacity | 14 ml |
| Nicotine Strength | 3.0% (30mg/ml) |
| Flavour | Random |
| Power | 2 x 10.5W |
| Battery | 850 mAh pure coban battery |
| Power Adjustable | Boost & Standard Mode(Press & hold 5 seconds to switch modes) |
| Battery Indicator | Smart Monitor (Battery, e-juice and voltage level) |
| Size | 20 x 55 x 92 mm |
| Weight | 250g |
| Brand | RELX |
| Origin | Singapore |



Reviews
There are no reviews yet